Sklep internetowy sleep & hug

Regulamin

1. Wszystkie projekty marki "Sleep&hug" (produkty będące podmiotem sprzedaży, nazwy, wygląd strony) są własnością firmy P.P.H. "Modenex" s.c., która ma do nich wyłączne prawo autorskie. Kopiowanie ich jest zabronione.

2. Nasze wyroby w całości zostały zaprojaketowane i wyprodukowane przez firmę P.P.H. "Modenex" s.c.

3. Produkty nasze są dokładnie opisane i przedstawione na zdjęciu.

4. W razie niewystarczającej informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

5. Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN.

6. Oferownay towar znajduje się w magazynie i zostanie wysłany pod podany adres zaraz po otrzymaniu wpłaty za towar plus koszty przesyłki.

7. Do każdego zakupionego towaru otrzymują Państwo paragon. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT po wcześniejszym poinformowaniu Nas o takiej potrzebie w mailu.

8. Zamówiony towar dostarczymy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

9. Przy każdym produkcie podajemy koszt dostawy. Przy zakupie dwóch lub więcej rzeczy, na życzenie klienta towar może zostać wysłany jedną paczką. Cena ustalana jest wtedy w zależności od gabarytów i wagi przesyłki.

10. Zamówienia realizujemy w ciągu 1-5 dni roboczych.
W przypadku trwania promocji w sklepie, czas realizacji może być wydłużony o 2 dni robocze, z powodu większej ilości zamówień.

11. W przypadku reklamacji (niezgodność towaru z zamówieniem lub towar wadliwy) zakupiony towar należy odesłać na koszt sklepu za pośrednictwem Poczty Polskiej, po wczesniejszym kontakcie z nami.

12. Zgodnie z ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie praw konsumentów Dz.U. nr. 22 poz. 271 klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki po wcześniejszy powiadomieniu. Produkt zostanie przyjęty, pod warunkiem, że nie był używany i nie jest uszkodzony. Koszty wysyłki pokrywa osoba zwracająca towar. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Należność zostanie zwrócona przelewem na konto bankowe podane przez klienta w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki. Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi.

Formy płatności

1.  płatnosc on-line przez sysytem PayU

2. przelew na konto: PPH MODENEX s.c. ul. Lewakowskiego 31, 38-400 Krosno
    nr rachunku PKO BP:  98 1020 2964 0000 6102 0005 0724

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz datę złożenia zamówienia

3. płatnosc przy odbiorze - przesyłka za pobraniem