Sklep internetowy sleep & hug

Dostawa i Płatność


Podczas składania zamówienia, wybierając formę dostawy i płatności, mamy do wyboru kilka opcji, od których zależny będzie koszt wysyłki i czas realizacji zamówienia.


PŁATNOŚCI

1. PayU - najszybszy sposób płatności.
Przy wyborze tej opcji, klient jest przekierowywany na stronę płatności PayU, gdzie uiszcza opłatę za zamówienie. Zaraz po dokonaniu tej wpłaty, nasz sklep dostaje informację o rozpoczęciu procesu płatności. Serwis PayU daje gwarancję, że wpłata dotrze na nasze konto oraz chroni zarówno kupującego, jak i sprzedawcę.
Do realizacji zamówienia przystępujemy więc od razu po złożeniu go przez klienta.

2. Płatność z góry przelewem bankowym.
Po wybraniu tej opcji, klient jest przekierowywany bezpośrednio na stronę banku, gdzie od razu płaci za zamówienie.
Do realizacji zamówienia przystępujemy dopiero po otrzymaniu wpłaty na konto (zwykle następnego dnia od złożenia zamówienia)

3. Płatność przy odbiorze - przesyłka za pobraniem
Klient ma możliwość opłacenia zamówienia dopiero przy odbiorze paczki, wybierając jednocześnie opcję dostawy "przesyłka za pobraniem".
Do realizacji zamówienia przystępujemy od razu po złożeniu go przez klienta.


DOSTAWA

* List polecony - 5,90 zł - DLA ZAMÓWIEŃ MASECZEK
Maseczki wysyłane są listem poleconym (aby list można było śledzić i przesyłka nie zaginęła), w obecnej sytuacji możliwy jest odbiór bezkontaktowy, wystarczy zgłoszenie (np.telefoniczne) w placówce Poczty Polskiej (u Państwa w mieście) zgody na wrzucanie listów do skrzynki :)
Czas realizacji zamówienia na maseczki - 48h

1. Paczka ekonomiczna - 15 zł
2. Paczka priorytetowa - 16 zł
3. Przesyłka za pobraniem - 48h  - 20 zł

Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Niezależnie od wielkości zamówienia i ilości zamówionych produktów, opłata za przesyłkę naliczana jest tylko raz.

W mailu powiadamiającym o zmianie statusu zamówienia na "Wysłane", przesyłamy numer przesyłki, co umożliwia śledzenie jej na stronie Poczty Polskiej.

Zamówienia o wartości min. 250zł wysyłamy GRATIS :)


CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zamówienia,  jest to czas liczony od momentu zaksięgowania wpłaty (przy płatności z góry), do momentu wysyłki zamówienia, i wynosi 2-7 dni roboczych.

Podczas trwania promocji w sklepie, czas oczekiwania na realizację zamówienia, może być przedłużony do 10 dni roboczych.

Na czas dostarczenia paczki po wysyłce z naszego magazynu, nie mamy niestety wpływu i nie bierzemy za niego odpowiedzialności.